SVĚTOVÝ SEMINÁŘ S JANEM MÜHLFEITEM "Odemykání lidského potenciálu"

04.09.2018 17:00
KDY: ÚTERÝ 4.9.2018
V KOLIK: 17,00H

ODEMYKÁNÍ LIDSKÉHO POTENCIÁLU S JANEM MÜHLFEITEM

Světový seminář s JANEM MÜHLFEITEM - přednáška, jejíž základem jsou myšleny z knihy Jana Mühlfeita Pozitivní leader a které autor učí po celém světě pro velké korporace, umělce i sportovce pomůže všem, kteří chtějí využít lidský potenciál svůj i ostatních lidí. Zaměřit se na silné stránky místo slabých, ptát se a odpovídat si na otázky osobní jedinečnosti před tím, než začneme plánovat, zaměřit se na práci s energií místo práci s časem a poslouchat hlas srdce. Vystupující čerpá ze svojí 22leté globální zkušenosti, přičemž věří, že pokud lidé mohou dělat, co je baví, jsou nejen úspěšnější, ale i šťastnější. 

Jeden z nejúspěšnějších Čechů JAN MÜHLFEIT - globální stratég, kouč vrcholových manažerů a autor bestselleru Pozitivní leader. Jeho osobním posláním je "pomáhat jednotlivcům, organizacím a zemím po celém světě odemykat jejich lidský potenciál". Jan má za sebou velmi úspěšné budování a vedení týmů během své téměr 22leté kariéry ve společnosti Microsoft, kde pracoval na různých vedoucích pozicích. Jeho poslední působení v této korporaci bylo v roli Prezidenta pro Evropu.

Na základě jeho hlubokých znalostí a zkušeností vytvořil zcela unikátní metodiku, jak najít osobní vyjímečnost pro jednotlivce i firmy. S touto metodikou pracuje na svých seminářích "Odemykání lidského potenciálu" po celém světě, kde učí jednotlivce i týmy, jak odhalit jejich silné stránky a najít v nich to nejlepší. Jeho techniky jsou cenné pro koordinaci růstu podnikání a ukazují organizacím, jak vytvářet synergii v týmu, insporovat lidi prostřednictvím pozitivního vedení a poskytovat optimální výkon prostřednictvím flow.

Své kurzy Jan vyučuje v celosvětovém měřítku, spolupracuje s mnoha významnými společnostmi. Mezi jeho klienty patří Exxon Mobile, GE, Dentons, Microsoft, Generali, UniCredit, Siemens, Bosch, Škoda, Skanska a mnoho dalších. Jeho metodika, která je založena na pozitivní psychologii, je inspirována nejen jeho životními zkušenostmi, ale také zkušenostmi mnoha špičkových lidí ze světa globálního byznysu, zábavy a sportu, s nimiž měl tu čest se setkat, pracovat a trávit čas mnoho let.

Jan také koučuje vrcholové manažery, vítěze olympijských her a umělce z mnoha zemí a kontinentů. V oblasti koučování a mentoringu spolupracuje s INSEAD, Cambridge, Gallup, Imperial Colege, McLean Hospital, Harvard Medical School Affilate.

Jan je vyhledávaným globálním řečníkem na konferencích významných institucí, např. Světové ekonomické fórum, Evropská komise, OECD, Harvard, Cambridge, Washington Post, Economist. Během své kariéry poskytl jako odborník osobního rozvoje rozhovory pro CNN, CNBS, Bloomberg, New York Times, The Wall Street Journal.... aj....

Jan je hlavním strategickým poradcem společnosti Atlantic Bridge Capital a působí v různých poradních orgánech několika evropských vlád v oblasti informačních a komunikačních technologií, národní konkurenceschopnosti a vzdělávání. Poskytuje poradenství i v různých projektech pro WEF, OECD a EC.

Cena: 1.888,- Kč

 

 

Zpět