Jóga ve VIETNAMU

Termín: 15.-26.9.2024 

(9nocí pobytu)

Zvu Vás do opravdového ráje, barevného Vietnamu do resortu ANAM Cam Ranh, který se nachází přímo na břehu Tichého oceánu. Střechy v císařském stylu, nádherné vzorované tašky a moderní výzdoba evokují věk nostalgie a starosvětského indického kouzla. Vyzdobené moderním luxusem Vás láká k prozkoumání rozlehlých prostor za nimi.  Cam Ranh je vstupní brána do nedalekého města Nha Trang, nedaleko Danangu a Phu Quocu. Je malebný a klidný. Bude tím nejlepším místem pro jógovou praxi. 

Vybavení:  přímý vstup na 300metrů dlouhou soukromou pláž, tři sladkovodní bazény, tři restaurace, plážový klub a bar, nádherné vnitřní a venkovní prostory pro jógovou praxi. Bezplatná pravidelná kyvadlová doprava do Nha Trangu. 

Ubytování: Pokoj De luxe o rozloze 55m2 kombinují charakteristický architektonický styl Indočínské éry hotelu ANAM s moderním luxusem. Každý pokoj je vybaven psacím stolem, posezením, bezplatnou WIFI a soc. zařízením. 

Strava: snídaně (výborné a lehké jídlo všude kolem) 

Doprava: letecky Praha - Cam Ranh, transfery klimatizovaným busem

Zvýhodněná cena pro naše klienty: 49.660.- Kč 

(obsahuje: 9x ubytování v luxusních 2lůžkových pokojích Deluxe, Welcome drink, jógový program, ovoce, květy po příjezdu, minerální voda, snídaně, letecká přeprava, transfery, denně shuttle bus z resortu do Nha Trang a zpět, internernet, 1 odbavené zavazadlo 23kg, český mluvící lektor a průvodce v jedné osobě, pojištění CK proti úpadku. 

Aktivity a výlety: jóga 2x denně, koupání v oceánu, návštěva míst poblíž resortu, street food, pobřežní promenáda, 1 denní výlety: Pagoda Long Son, Panagar Chámské věže, Nha Trang - katedrála, návštěva trhu - Cam Duc Market (cena výletů bude upřesněna podle počtu zájemců) 

Platební podmínky: 50% při podpisu smlouvy, 50% - 5 týdnů před začátkem pobytu